Skip to main content

Multidyscyplinarni, multiskuteczni i... po prostu mili

Multispace, jak wszystkie dobre pomysły, wziął się z realnej potrzeby. Dlatego działa tak dobrze!

Miejsce w domu czy w firmie często kończy nam się szybciej niż możemy i chcemy je dokupować bądź dobudować. Nie zawsze też potrzebujemy go na stałe. Wynajem magazynu (tzw. storage space) jest tu rozwiązaniem idealnym: niemal jednym kliknięciem czy rozmową zyskujesz przestrzeń na wszystko, czego nie chcesz wyrzucać, ale też nie musisz mieć tego pod ręką; szybko, pewnie i wygodnie.

Jakość, którą oferujemy, bierze się z podejścia do wszystkiego, co robimy. Poznaj nas bliżej:

WARTOŚCI

Podejście Multispace:
perfekcja tkwi w szczegółach

Oferujemy coś prostego i przydatnego, ale bardzo, bardzo dopracowanego w szczegółach – magazyny do wynajęcia, z których chcielibyśmy korzystać.

Monika i Piotr Ostrowscy
1

Multispace – więcej niż bezpieczeństwo

Projektując i budując nasze magazyny, zadbaliśmy o każdy detal: szczelność, trwałość, dobrą wentylację, ale też całodobowy monitoring. Mają chronić rzeczy ważne dla naszych klientów – i są do tego doskonale przygotowane.
2

Multispace – więcej niż szybkość

Działamy sprawnie, bo wiemy, że czas to część jakości, której potrzebują klienci. Dostęp do magazynu otrzymasz niemal od ręki, i możesz od razu zwozić rzeczy. Jeśli chcesz, pomożemy Ci nawet w ich transporcie.
3

Multispace – więcej niż wygoda

Gdy masz do dyspozycji przestrzeń z tyloma zaletami, co w Multispace.pl, zaufanie pojawia się naturalnie. Przekonaj się, jak wygodnie jest mieć pewność, że znalazłeś dokładnie to, czego potrzebowałeś. Zapraszamy!

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy.

Obejrzyj dostępne magazyny do wynajęcia, wybierz idealny rozmiar i czas wynajmu – i zyskaj więcej multiprzestrzeni!